Strona główna Wywiady Wywiad: Jonatanas Kazlauskas – Piosenkarz & Gracz

Wywiad: Jonatanas Kazlauskas – Piosenkarz & Gracz

337
Jonatanas Kazlauskas piosenkarz i gracz? Takie połączenia jest chyba już nam znane, ale udało mi się przeprowadzić wywiad z jednym z uczestników programu X-Factor (Litwa).

 

Wersja Polska

seeeetttt: Cześć Jonatanas, na początku jak możesz przedstaw się, kim jesteś i co robisz na co dzień?

Jonatanas: Witam, jestem Jonatanas Kazlauskas, jestem piosenkarzem, tekściarzem i programistą. Pracuję głównie właśnie jako programista, lecz w wolnym czasie również jako piosenkarz. Grywam też często w gry komputerowe. Muzyka jest moim życiem, więc dlaczego wybrałem programowanie? Wybrałem je, ponieważ jest to obecnie bardzo porządany zawód, dzięki któremu można godziwie żyć, zaś z muzyką jest znacznie ciężej. Jeśli chodzi o samą muzykę, to zawsze jest ze mną. Więc nieważne, co robię, mogę nadal śpiewać. Mam to po  prostu we krwi.

seeeetttt: Wiele osób napewno nie wie ale brałeś udział w programie X-Factor? Jeśli to prawda, powiedz nam jak ci poszło?

Jonatanas: Tak, byłem w X-Factor i nawet dobrze się zaprezentowałem. Gdyby nie parę błędów z mojej strony, to wygrałbym to. Czasem zdarza się tak, że robisz coś źle i tracisz odwagę. To właśnie przytrafiło się mnie na scenie, lecz po X-Factorze z powrotem odzyskałem tę odwagę.

seeeetttt: Co pierwsze wybrałeś gry czy śpiewanie? i tylko CSGO?

Jonatanas: Pierwszą gra, w którą kiedykolwiek zagrałem, było Heroes of Might and Magic III, wspaniała produkcja. Nawet teraz czasem ją uruchamiam, by przypomnieć sobie stare dobre czasy. Teraz gram w CS:GO, lecz nie jest to jedyna gra, której poświęcam uwagę. Gram również w Overwatch, League of Legends, Terrarię, Don’t Starve i wiele innych.

seeeetttt: Co myślisz o eSporcie w swoim Kraju?

Jonatanas: Esport w Naszym kraju dopiero zaczyna zyskiwać na popularności. Mój przyjaciel rozbawił mnie mówiąc: Wiesz, z rana idę uprawiać trochę sportu, np. siłownia czy bieganie, a potem oczywiście ćwiczę esportowo z przyjaciółmi. Dlatego ta dziedzina dopiero u Nas raczkuje.

seeeetttt: Czy znasz jakieś „znane” osoby które też grają w gry?

Jonatanas: Z mojego kraju, oczywiście. Litwa jest jednym z najsmutniejszych państw, więc myślę, że to normalne, że prawdopodobnie połowa jej mieszkańców gra w gry komputerowe, by uciec od tych smętów.

seeeetttt: Teraz coś o CSGO, ulubiona broń? mapa? drużyna?

Jonatanas: Moja ulubiona broń to M4A1-s, ponieważ jest bardzo łatwa do kontrolowania. Ulubiona mapa – Dust II , drużyna – Cloud 9 (na zawsze). Dlaczego C9? Prawdopodobnie ze względu na ich myślenie. Uwielbiam to, jak się poruszają, jak mówią i jak podejmują decyzje w konkretnych sytuacjach. Poprostu ich czuje i oczywiście ale shroud jest niesamowity.

seeeetttt: Co planujesz robić w przyszłości, jeśli możesz nam dradzić?

Jonatanas: W przyszłości będę robił wszystko, co tylko będę chciał. Nie mam pojęcia, co się wydarzy. Najważniejsze, by czerpać radość z tego, co się robi, a porzucenie gier komputerowych z pewnością nie uczyni mnie szczęśliwym 😀

seeeetttt: Dziękuje Ci za ten krótki ale owocny wywiad a teraz jeśli chcesz możesz kogoś pozdrowić, jak to się mówi to twoje 5 minut.

Jonatanas: Chcę powiedzieć wszystkim, by nie poddawali się po jednym popełnionym błędzie. Możemy się na nich uczyć i stawać lepszymi. Nie dajcie się sprowokować przez wściekłych członków drużyny, po prostu ich wycisz. Skoncentrujcie się na grze i czerpcie z tego przyjemność. W końcu do tego zostały one stworzone, sprawiły, że ludzie czują się bezpiecznie i mogą być w nich kimkolwiek tylko chcą. Więc bądźcie kim chcecie. To Wasz wybór, a jedynym co musicie zrobić, to wybrać mądrze.

[collapse]
English Version (Interview)

seeeetttt: Hello of Jonatanas, at the beginning of how you can introduce who you are and what you do in everyday life.

Jonatanas: Hello, Im Jonatanas Kazlauskas, im singer ,songwriter and programmer, im working as a programmer and in my free time im singing and of course sometimes playing computer games. Music is my life,so why i choosed programming? i choosed programming because now its very needed thing everywhere and u can live from that,with music its harder. And about music ,its is just always with me. So no matter what im doing ,i still can sing. Its in my blood.

seeeetttt: Many people do not know for sure but you took part in the X-Factor? If this is true, tell us how you looked your cookin there and how you went.

Jonatanas: Yes, i was in x factor and i showed there pretty good,if not few of my mistakes ,i would won it. Sometimes happens when you do something bad and you lose your courage,thats what happened to me there,but after x factor i got it back.

seeeetttt: What first selected the game or singing? and you just CSGO?

Jonatanas: First game that i have ever played and i really liked was Heroes III Migh and Magic, amazing game,even now sometimes i turn it on just to remember old school games. Yes now im playing CSGO,but its not the only one game that im playing. I play Owerwatch,League of Legends,Terraria,Dont Starve and lots of other games which i like.

seeeetttt: What do you think about eSports in your country?

Jonatanas: E-Sports in our country is just starting to get more and more popular,my friend even made me laugh after saying: You know in the morning i go to sport ,you know gym,running and after that of course E-Sporting with my friends. So in my country its e-sport is starting to grow.

seeeetttt: Do you know some „known” people who are playing games?

Jonatanas: From my country yes. Lithuania is one of the saddest countries,so i think its normal that probably half of the people are playing games just to run from saddness.

seeeetttt: Now something about CSGO, a favorite weapon? map? team?

Jonatanas: My favorite gun is M4A1-s,its very easy to control. MAP- Dust II ,TEAM – Cloud 9 (Forever),why C9? its about their thinking probably, i love how they move,they talk and what they choose to do in some situations. I just feel them and of course shroud is just amazing.

seeeetttt: What are your plans for the future if you can betray us?

Jonatanas: In the future i will do everything what i would want to. I dont know what will happen,the only thing is just to be happy about what you are doing and betraying games will not make me happy:D

seeeetttt: Thanks for this short but fruitful history, and if you want you can say hello to anyone, as the saying goes it’s your 5 minutes.

Jonatanas: I want to say to everyone that you dont have to stop after you do a mistake. From mistakes we are learning and we are getting better, dont get caught by angry teammates ,use mute button. Focus on the game and have fun. Games were made for that,they were made poeple to feel safe ,to be everything they want to. Just be who you want to be. Its your pick,the only thing you need to do is to pick the right one.

[collapse]

 

Brak miniaturki video – ale klikać play 😉

Sprzęt Jonatanas – STEAM: tutaj

Zdjęcia z występów X-Factor

Komentarze

Komentarze

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here