Strona główna eSport Virtus.pro sprzedaje mecze?

Virtus.pro sprzedaje mecze?

1695
Sadokist
Sadokist

Sadokist oskarża Virtus.pro o sprzedawanie meczów.

Virtus.pro sprzedaje mecze? Na to pytanie chyba większość zaczęła sobie odpowiadać. Jeden ze znanych komentatorów, mowa tutaj o Sadokist na transmisji live oskarżył VP o sprzedawanie męczy. Patrząc ostatnio na formę naszej drużyny to sam zacząłem się zastanawiać hehe.

Przedstawiam wideo w którym Sadokist oskarża Virtus.Pro

A wszystko chyba zaczęło się od kontrowersji która zrodziła się jakiś czas temu, klęska z dużo niżej notowanym Team LDLC. Wczoraj aktywnie komentowano natomiast porażkę Filipa ‘NEO’ Kubskiego i spółki z Heroic. W ramach ESL Pro League Duńczycy zgarnęli komplet punktów, dosłownie masakrując formację VP.

Nie będę wspominał o tych większych turniejach gdzie Virtus.pro nawet z grupy nie wychodzą… Sadokist zasugerował, że tak słabe występy mogą nie być przypadkiem. Według niego VALVE powinno wyciągnąć odpowiednie wnioski z tak rozchwianej formy Virtus.pro i w ogóle dla bezpieczeństwa kontrolować czołowe zespoły. Pytanie? Czy są tak naprawdę słabi czy jednak coś jest w tym co mówi Sadokist lub poprostu żart czy sarkazm z jego strony? Dla jasności nikt z graczy VP czy też organizacja nie zabrała głosu w tej sprawie.

Co myślą fani VP? 😎 Czy znów będzie nic się nie stało, wrócicie silniejsi? 😂😂

Podziękowania dla Maćka aka Psycho za info w sprawie tej dramki 😁😎🤓

Komentarze

Komentarze

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here