Strona główna eSport KQLY i inni wrócą do gry? Druga szansa!

KQLY i inni wrócą do gry? Druga szansa!

1405
Jak mogliśmy już wyczytać to liga ESL wprowadza nową zasadę w sprawie cziterów którzy zostali zbanowani przez system VAC, czyli co? druga szansa? czemu nie 🙂

Dokładnie mówiąc chodzi o nowy regulamin który już też został wprowadzony na IEM Sydney, chodzi o punkt 2.5 Publisher or ESIC Bans – regulamin tutaj. Punkt mówi nam że, cytuję:

CSGO VAC bans are specifically honored, but only until 2 years after they have been issued.

Chodzi oto że gracze z VAC banami starszymi niż dwa lata będą mogli ponownie spróbować swoich sił w rozgrywkach turniejowych. Mówimy nie tylko o KQLY ale też emilio, dream3r, Sf czy cLy. Jednak ten punkt regulaminu nijak wpływa na graczy wykluczonych z rozgrywek z powodu ustawiania meczy, mowa tutaj o Swag czy steel.

Teraz pytanie czy ktoś da chłopakom szansę? Jak to KQLY napisał/powiedział w wywiadzie dla HLTV.org to że ma 0,1% szans że tak się stanie, że dostanie tą drugą szanse od organizacji czy też graczy. Czas pokaże. Mimo tego co liga ESL zrobiła to gracze suchej nitki nie zostawili i komentują całą sprawę, cytuję:

tłumaczenie:

Niewiarygodne, że Swag, Dazed i reszta są nadal zbanowani, a cziterzy mogą wrócić i znów grać. Nierealne.

tłumaczenie:

To absurdalne, że możesz czitować na profesjonalnym poziomie, dosłownie kraść pieniądze od każdego przeciwnika, z którym się mierzysz i zostać odbanowanym po dwóch latach.

tłumaczenie:

Najwidoczniej w porządku jest czitowanie latami na lanach (tylko 2 letni ban) ale jeden ustawiony mecz jest banem do końca życia. Witajcie ponownie Cziterzy.

Jest tego więcej ale tak naprawdę co wy o tym myślicie? 🙂

Ja powiem tak GL HF chłopaki 😀 będzie się działo!

Komentarze

Komentarze

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here