Strona główna eSport ESPORT NOW 2017 – Wstęp wolny?

ESPORT NOW 2017 – Wstęp wolny?

431
Tak już wiemy że w dniach 27-28 Maja 2017r. odbędzie się kolejna edycja eventu ESPORT NOW we Wrocławiu w Hali Stulecia. Jednak najlepszym wątkiem tego news’a jest to że event bez biletów czyli „wstęp wolny”.

Jak już może zdołaliście przeczytać w/w event będzie dostępny dla wszystkich, bo impreza otwarta czy wjazd FREE 🙂 Niby to powinno cieszyć ale chciałbym się odnieść do czegoś innego, mianowicie dlaczego tak się stało? Według mnie chodzi o wydarzenia z Polsatem, tak tak na chwilkę wrócę do tego. Po aferze ze skargą a dokładnie po oświadczeniu organizacji Fantasy Expo pojawiło się kilkanaście komentarzy w których pisali ze owa organizacja „leci” na hajs a dokładnie prowadzą sobie monopol – oczywiście kto im broni? Ale wydaje mi się że postanowili załagodzić trochę sytuację i postanowili zrezygnować z biletów by opinia poszła lepsza – tak mi się wydaje (personalnie) no żeby nikt nie pisał dalej że tylko hajs się liczy. Na dole informację o imprezie oraz o tym co pisałem wyżej.

Oświadczenie Fantasy Expo (po aferze z telewizją Polsat)

Kochani fani i gracze ligi Fantasy Expo Challenge,pragniemy szczerze przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się ura…

Dikirim oleh Fantasy Expo Challenge pada 20 Februari 2017

Komentarze odnoszące się co do hajsu.

Łukasz SamońMandzio” cytuje:

Ja pierdole, ale chujowe oświadczenie. Chcieliśmy walczyć o e-sport, dlatego porównaliśmy go do School Shootingu lata temu. Tylko dlatego, że Frenzy streamowało CSa. Strefa Kibica Izaka po raz pierwszy w historii to też była przypadkiem niby? W FEC macie jeden cel i jest to monopol, teraz to wyszło w chuj 😀 elo

To jest moje skromne zdanie 🙂 a jakie jest wasze?

Poniżej informacje odnośnie samego eventu ESPORT NOW 2017!

Komentarze

Komentarze

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here