Strona główna eSport ESPORT NOW 2017 – jednak bilety?!

ESPORT NOW 2017 – jednak bilety?!

324
ESPORTNOW2017
ESPORTNOW2017
ESPORT NOW 2017! Jednak organizacja FantasyExpo poszła w bilety. Pytanie dlaczego? Moje zdanie i więcej info w tym oto niusie.

FantasyExpo – raczej znana już dla każdego po wtopie z Polsatem, transmisja rozgrywek CS:GO. W ostatnim „newsie” o organizacji jak i samym evencie pisałem tutaj, w sprawie samej imprezy we Wrocławiu. Pisałem w nim że po „wtopie” z Polsatem którą można nadal czytać tutaj, postanowili zrobić event bez biletów! Jednak jak dziś udało się przeczytać zrobili jednak bilety… ale czekajcie nie tak do końca, bilet nazywa się Early Entrance a cena to 60 zł (w cenie biletu: wejście na wydarzenie bez kolejki oraz koszulka Esport Now). Koszulka do odbioru w biurze organizatora na terenie imprezy, tak pisze na stronie Biletin.pl – czyli tak jak jest z IEM (Intel Extreme Masters) gdzie ludzie kupowali bilet by w kolejce nie czekać, i jak widać organizacja z Wrocławia też na to postawiła 😉 Jednak zarobek musi być!

MoneyMoney
Always MONEY!

Wracając do tematu, mam nadzieje że nikt nie zapomni o całej „aferze” z organizacją FantasyExpo. Co do samego eventu, w kościach czułem już dawno – że impreza bez biletów to ściema! Tzn. impreza otwarta niby każdy może wejść tak jak na IEM ale hajs musi się zgadzać więc musieli coś wymyślić więc postawili na bilet wcześniejszego wejścia, pytanie kto kupi? 🙂 Ahhh + koszulka gratis 😀 mam wrażenie że bez tej koszulki to mało by biletów sprzedali 😀 – takie moje zdanie i odczucie!

Nie hejtować 😀 Podziwiać 🙂 – This is Marketing!!

 

Komentarze

Komentarze

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here